MON BALLET | O nas
15302
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15302,qode-news-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-starflix,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

O NAS

Mon Ballet koncentruje się na rozpowszechnieniu tak pięknej dziedziny sztuki jaką jest balet. Chcielibyśmy, aby popularny balet, czyli technika tańca klasycznego była dostępna dla każdego. Dokładamy wszelkich starań aby każdy, niezależnie od wieku i predyspozycji poczuł się wyjątkowo na zajęciach z tańca klasycznego. Rodzice, u których dzieci dostrzeżemy talent i predyspozycje do tańca klasycznego mogą liczyć na nasze wsparcie w rozwijaniu ich umiejętności, jak również profesjonalne przygotowanie do szkoły baletowej. Wyróżnia nas kadra profesjonalistów, która oprócz fachowej wiedzy teoretycznej ma unikalną wiedzę praktyczną zdobytą na zawodowych scenach w Polsce i za granicą. Dla nas balet to nie praca a pasja, którą uwielbiamy dzielić się z innymi. Kulisy zawodu profesjonalnego tancerza nie mają przed nami tajemnic i chętnie się z Wami tą wiedzą podzielimy. Dzięki nam odkryjecie prawdziwy świat tej pięknej sztuki na każdym poziomie zaawansowania.

Pomysłodawczynią MON BALLET jest Magdalena Kawalec.

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie z tytułem zawodowego tancerza. Dyplomowany instruktor tańca o międzynarodowych uprawnieniach. Wieloletnia artystka baletu prestiżowego zespołu Polskiego Baletu Narodowego w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie (2005-2015). Brała udział w najważniejszych premierach baletowych i operowych tego Teatru, przez lata pracy w Teatrze Czerpała wiedzę od najlepszych znawców tańca. Tańczyła zarówno w repertuarze klasycznym jak i współczesnym m. in. Jeziorze Łabędzim, Śpiącej Królewnie, Kopciuszku, Dziadku do orzechów, Święcie Wiosny, Onieginie. Występowała w spektaklach światowej sławy choreografów takich jak George Balanchine, Maurice Bejart, John Nomeier, Boros Ejfman, Jacek Przybyłowicz, Krzysztof Pastor, Mariusz Treliński. Z zespołem Teatru Wielkiego Opery Narodowej występowała na scenach nie tylko w kraju ale też za granicą m.in. w Shanghaju, Sankt-Petersburgu, Lwowie, Wilnie, Sewilli, Wiesbaden, Maskat.

Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel tańca. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.